Bakım ve Revizyon

Küre Asansör ; Asansörlerinizin periyodik bakımlarını ve modernizasyon çalışmalarını yaparak siz değerli müşterilerine hizmette sürekliliği sağlamaktadır.

Bir Asansördeki teknik elemanların yapısının olması gerektiği durumun, korunması, yeniden kazandırılması ve mevcut durumun belirlenip, değerlendirilmesi için gerekli önlemler topluluğuna Asansör Bakımı denilir. Asansör tesisleri, insan hayatı ve mal güvenliği bakımından diğer makina sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenilirliğe sahip olmalıdır. Uygulanacak planlı ve sistematik bir bakım yöntemiyle asansörden beklenen kesintisiz ve güvenilir çalışma süresi uzatılıp, tamire ihtiyaç azaltılabilir. Küre Asansör Sizlere bu konuda ( periyodik Asansör Bakım ) her türlü yardıma hazırdır.

Asansörünüzün markası ne olursa olsun periyodik bakım sözleşmesi yapmadan önce aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz Küre Asansör‘ün tavsiyesidir.

Asansörler binalarınızın işlevsellik, emniyet ve de görsellik yönünden hem maddi hem de hayati açıdan en önemli yatırımlarıdır.

Koruyucu periyodik bakım arızaların azalması ve uzun ömürlü asansör için tek çözümdür.

Sorumsuzca bakım hizmeti yapan firmalar ya da şahıslara yaptırılan bakımlar size zaman içerisinde yüksek onarım harcamaları olarak geri dönecektir.

Küre Asansör‘ün tek hedefi koruyucu bakım ile asansörünüzün sürekli olarak sorunsuz çalışabilmesini sağlamaktır.

Firmamızın bakım hizmetlerini tecrübeli ve uzman teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz gerçekleştirmektedir.

Tam teçhizatlı araçlarımızla arızaya minimum sürede müdahele etmekteyiz.

Küre Asansör montaj, bakım ve onarımlarda kullandığı tüm donanım ve cihazlar CE ya da ISO 9000 gibi kalite belgelerine sahip yüksek kaliteli ürünlerdir.

Küre Asansörolarak, ayrıca Schindler marka 3300 ve 5400 Makine dairesiz asansörlerinizin arıza ve periyodik bakımlarını Schindler deneyimli teknisyenlerimizle yapmaktayız.